Nazywam się Krzysztof Celejewski i jestem z Zajezierza. W kwietniu 2018r. w wyniku nieszczęśliwego wypadku wpadłem pod pociąg. W konsekwencji mam amputowaną lewą nogę, oraz pozostał mi niedosłuch ucha. Przed wypadkiem byłem aktywny fizycznie: biegałem, grałem w piłkę nożną, chciałem zostać zawodowym żołnierzem.

W czerwcu 2020r. miałem kolejną operację. Trzeba było skrócić i zrekonstruować nogę. Muszę przechodzić cały proces rehabilitacji od nowa, potrzebuję również nowej protezy dopasowanej do obecnych wymiarów kikuta. Proteza pozwoli mi się usamodzielnić i podjąć pracę. Szkolę się do zawodu księgowego i po odbyciu odpowiednich kursów zamierzam pracować w tym zawodzie.

WSPOMÓŻ MNIE W DĄŻENIU DO SAMODZIELNOŚCI.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem: Celejewski, 9793 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w zbieraniu funduszy na nową protezę.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 9207

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!