Witam, Nazywam się Krzysztof Andrzejak, mam 27 lat i mieszkam w małej miejscowości nie daleko Jarocina. Od urodzenia zmagam się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Choroba ta w dużym stopniu utrudnia...

Witam,Nazywam się Krzysztof Andrzejak, mam 27 lat i mieszkam w małej miejscowości nie daleko Jarocina. Od urodzenia zmagam się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Choroba ta w dużym stopniu utrudnia mi poruszanie się i samodzielne wykonywanie prostych czynności dnia codziennego. Jestem osobą aktywną zawodowo, mimo to rehabilitacja, utrzymanie sprzętu, który ułatwia mi przemieszczanie się po domu i na zewnątrz czy usuwanie barier architektonicznych i modernizacja otoczenia sporo kosztuję. Dlatego proszę Państwa o pomoc w walce o niezależność.  

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Wysyłając sms-a, przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Andrzejak, 8320 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 432

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!