Witam, mam na imię Krysia, mieszkam blisko Krakowa. Moje potrzeby to kosztowne i długotrwałe leczenie różnymi lekami i metodami. Cierpię na szereg chorób, m.in.: chorobę niedokrwienną serca, niedoczynność tarczycy, zwyrodnienia kręgosłupa, łysienie. Wiem, że bez wydajnej pomocy z zewnątrz niewiele mogę...

Witam, mam na imię Krysia, mieszkam blisko Krakowa. Moje potrzeby to kosztowne i długotrwałe leczenie różnymi lekami i metodami. Cierpię na szereg chorób, m.in.: chorobę niedokrwienną serca, niedoczynność tarczycy, zwyrodnienia kręgosłupa, łysienie. Wiem, że bez wydajnej pomocy z zewnątrz niewiele mogę. Dlatego proszę każdego do kogo trafi ta prośba o wsparcie w walce z chorobami. Nadzieję na lepsze samopoczucie chorej osoby można wiązać z transplantacją włosów lub z zakupem protez. Chciałabym wyglądać jak inne kobiety – z włosami na głowie. Całkowita utrata owłosienia na głowie z powodu do dziś nie ustalonego, zabiera mi chęć do życia i kontaktu z ludźmi. Do niedawna uznana była za chorobę nieuleczalną. Aby włączyć hamulec tej chorobie możliwa jest zbiórka środków finansowych. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Będę wdzięczna za przekazanie 1% podatku.  Za każdy gest pomocy dziękuję za całego serca.

POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bandulet, 5957 pomagacie mi Państwo utrzymać chęć do życia i sprawność.

Za każdy gest pomocy dziękuję za całego serca.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 288

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!