Nazywam się Krystian Rosadziński, mam 41 lat. Od 2004 w wyniku wypadku złamałem kręgosłup i uszkodziłem rdzeń kręgowy. Każdego dnia staram się pokonywać przeszkody wynikające z ograniczonej sprawności i konieczności poruszania się na wózku.

Jednak sama chęć walki o samodzielność nie wystarczy.  Niezbędna jest też odpowiednia rehabilitacja oraz sprzęt, który niestety jest poza moim zasięgiem finansowym. Tylko dzięki wsparciu ludzi dobrego serca możliwe będzie utrzymanie odpowiedniej kondycji, która w życiu codziennym owocuje zdolnością do wykonywania czynności zawodowych, utrzymania rodziny oraz realizacji innych potrzeb życiowych.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę fundacji Avalon z dopiskiem ROSADZIŃSKI, 1041 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w pozostaniu osobą samodzielną.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 332

Ulotkę wygenerowano: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!