Nazywam się Krystian Frahn. W marcu 2011 r. przeszedłem zabieg szpitalny zaklejenia naczyniaka w rejonie móżdżku. Tuż po zabiegu doznałem wylewu krwi. Cudem przeżyłem, mimo zakażeń. Straciłem jednak m. in. zdolność chodzenia i widzenia obuocznego.

Skuteczna rehabilitacja trwa już prawie 10 lat. Potrzebuję dalszej pomocy i pracy nad wieloma aspektami życia i to każdego dnia - fizjoterapia, ćwiczenia oddechowe, mówienia i pisania, ćwiczenia optometrystyczne – poprawa ostrości wzroku i oczopląsu. Środki na dalszą i ciągłą rehabilitację specjalistyczną uzyskuję z przekazywanego mi 1% podatku wskazywanego w PIT.

Pomożesz? Przekaż proszę swój 1%.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Frahn,1263 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1154

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!