Konrad urodził się w 2010 roku z Dystrofią Mięśniową Duchenne'a - zanik mięśni, szybko postępujący. Chorobie towarzyszy upośledzenie i inne problemy zdrowotne. Nie ma na nią lekarstwa.

Żeby przedłużyć sprawność fizyczną i życie Konrada potrzebna jest codzienna rehabilitacja i leki. Dodatkowo potrzebne są środki medyczno - pielęgnacyjne, ortopedyczne i opieka specjalistów leczących schorzenia, które powodują postęp choroby. Leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego zwracamy się uprzejmie do Państwa o pomoc. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest dla nas bardzo cenna.

PROSIMY O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ KONRADA

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Kamiński, 4402 pomagacie Państwo Konradowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą. Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1407

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!