Witajcie! Jestem Klementyna, urodziłam się 07.09.2015 r. i tego dnia okazało się, że już przez całe życie będzie mi towarzyszyła ACHONDROPLAZJA. Jest to choroba genetyczna cechująca się skróceniem kości długich.

Od rówieśników jedynie różni mnie wzrost, ponieważ moje rączki i nóżki są krótsze niż u zdrowych dzieci. Jestem bardzo energiczną dziewczynką, a uśmiech nie znika mi z twarzy nawet przez chwilę. Jedyną pomocą dla mnie w przyszłości jest operacja wydłużenia kości metodą Illizarowa. To dość długi i bolesny proces. Na co dzień potrzebuję dużo rehabilitacji, która również jest bardzo kosztowna. Jestem także pod opieką wielu specjalistów, dzięki czemu dzisiaj sobie dobrze radzę. Dlatego też zwracam się z wielką prośbą o pomoc.

Pomóż mi walczyć o każdy centymetr!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LANDOWSKA,13468 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 152

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!