Klemens urodził się w kwietniu 2009r. Problemy rozwojowe bardzo szybko zaczęły się ujawniać. Z początku niewiele odstawał od rówieśników, ale z czasem te różnice stały się bardzo wyraźne. Dzięki różnym terapiom udało się usprawnić jego funkcjonowanie. W marcu 2019r. rozpoznano u niego rzadko diagnozowany Zespół Koolen-De Vries (KDVS).

Jest pod opieką wielu specjalistów, m.in.: neurologa, urologa, endokrynologa, psychologa, logopedy, neurologopedy. Mimo wszystkich przeciwności, które niesie ze sobą obciążenie KDVS, Klemens jest bardzo pogodnym i sympatycznym nastolatkiem, uzdolnionym muzycznie. Pięknie śpiewa, gra na puzonie i perkusji. Bardzo lubi występować. Chętnie jeździ na nartach, łyżwach i rowerze. Klemens nadal potrzebuje pomocy specjalistów, dlatego prosimy o wsparcie jego dalszej rehabilitacji i rozwoju.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ETYNKOWSKI,13760 wspierasz Klemensa w jego codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2449

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!