Klaudia w lutym tego roku zachorowała na bardzo rzadką i ciężką chorobę Guillain–Barrégo. Spędziła dwa tygodnie  w śpiączce farmakologicznej, choroba sprawiła, że cały jej układ nerwowy i oddechowy został sparaliżowany...

Klaudia w lutym tego roku zachorowała na bardzo rzadką i ciężką chorobę Guillain–Barrégo. Spędziła dwa tygodnie  w śpiączce farmakologicznej, choroba sprawiła, że cały jej układ nerwowy i oddechowy został sparaliżowany. Wiele miesięcy spędziła pod respiratorem unieruchomiona na łóżku wyniku czego nastąpił całkowity zanik mięśni. Jest możliwość całkowitego powrotu do zdrowia, ale potrzebna jest jej codzienna rehabilitacja, a także kosztowne turnusy rehabilitacyjne.Wspomóż ją, aby mogła jak najszybciej stanąć ponownie na własnych nogach.Możesz pomóc Klaudusi stanąć znów na nogi przekazując 1 % podatku.  

PODARUJ 1 % PODATKU, A DZIĘKI TOBIE KLAUDIA ZNÓW STANIE NA NOGI!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nowak, 8184 pomagacie Państwo Klaudii w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 983

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!