Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Klaudia Nakielska

Jesteśmy rodzicami czternastoletniej Klaudii. Rok 2009 był dla nas bardzo trudnym czasem, gdy zdiagnozowano u naszej córeczki złośliwy nowotwór mózgu...

Jesteśmy rodzicami czternastoletniej Klaudii. Rok 2009 był dla nas bardzo trudnym czasem, gdy zdiagnozowano u naszej córeczki złośliwy nowotwór mózgu. W ciągu kilku miesięcy z dziecka w pełni zdrowego, Klaudia stała się osobą niepełnosprawną. Szczęściem w nieszczęściu był fakt, iż chorobę zasadniczą po intensywnym leczeniu udało nam się pokonać w niespełna pół roku. Niestety leczenie to, jak i nowotwór spowodowały wiele schorzeń: wielohormonalną niedoczynność przysadki, prawostronny niedowład, zaburzenia neuropsychologiczne, nasiloną osteoporozę. Każdego dnia musimy uważać, aby nie nastąpił jakiś uraz. Mając ciągle przed oczami obraz naszego zdrowego dziecka sprzed choroby, każdego dnia podejmujemy intensywną rehabilitację neuropsychologiczną, jak i ruchową. Przy intensywnej rehabilitacji Klaudia ma dużą szansę na powrót do zdrowia. Szukamy ciągle nowych, często bardzo kosztownych metod i sposobów, aby usprawnić Klaudię. Na nowo uczy się pisać, wnioskować, mówić. Wymaga stałej opieki jednego z rodziców. W lipcu tego roku (2012 r.) Klaudia znowu zaczęła sama chodzić. Obecnie w rehabilitacji dziecka próbujemy nowej, bardzo kosztownej Metody Temprana, w Międzynarodowym Centrum Neurorefleksoterapii Sorensensistem w Warszawie, jest to jedyny taki ośrodek w Polsce. Niestety nie refundowany przez NFZ, jak wiele innych. Byliśmy z Klaudią na dwóch takich sesjach, obserwujemy obiecującą terapię. Chcemy skorzystać ze szkolenia dla rodziców, abyśmy mogli wdrożyć rehabilitację Klaudii w nasze życie codzienne. Niestety koszty są wysokie.  

POMÓŻ KLAUDII W POWROCIE DO ZDROWIA

Do tej pory w naszej codziennej walce o "lepsze jutro" dla Klaudii, spotykamy bardzo życzliwych i otwartych ludzi. Mamy nadzieję, że przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nakielska, 1650 przyczynią się Państwo do powrotu do zdrowia naszej córeczki.

Serdecznie Dziękujemy - Rodzice Klaudii

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 147
Ulotkę wygenerowano: 7
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a