Nazywam się Klaudia Kossela, mam 18 lat. Poruszam się na wózku. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) typ II. Jest to choroba postępująca, która osłabia mięśnie ruchowe i oddechowe,...

Nazywam się Kossela, mam 18 lat. Poruszam się na wózku. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) typ II. Jest to choroba postępująca, która osłabia mięśnie ruchowe i oddechowe, a w konsekwencji prowadzi do ich zaniku. W ostatnim czasie mój stan zdrowia znacznie się pogorszył, mój oddech wspomaga respirator. SMA jest chorobą na którą jak dotąd nie ma lekarstwa. Jedyną szansą na spowolnienie objawów choroby do momentu pojawienia się leku na SMA, który ma być dostępny w niedługim czasie, jest specjalistyczna i kosztowna rehabilitacja oraz niezbędny sprzęt, który ułatwi mi funkcjonowanie. Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą  o pomoc i wsparcie. Zebrane środki przeznaczę na leczenie, rehabilitację oraz zakup odpowiedniego  sprzętu.     Za każdą pomoc serdecznie dziękuję!                    

POMÓŻ MI W WALCE  Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kossela, 5768 pomagacie mi Państwo w moich zmaganiach z chorobą.

Klaudia


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 599

Ulotkę wygenerowano: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!