Mam na imię Klaudia, urodziłam się w 1993 roku. Od kilku lat choruję na cukrzycę. Pomimo skutecznej walki z tak ciężką chorobą już dwukrotnie otarłam się o śmierć.

W ramach walki z cukrzycą lekarz zaleca mi korzystanie z pomocy dietetyka i trenera specjalizującego się w prowadzeniu diabetyków. Prowadzący mnie diabetolog twierdzi, że przy odpowiedniej pomocy wyżej wymienionych specjalistów mam szanse wyrównać poziomy cukrów do odpowiednich. Proszę nie być obojętnym i pomóc mi w tej trudnej sytuacji. Bez odpowiednich leków, bez diety i ćwiczeń, a także bez odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego (np. korygującego wadę wzroku) lub bez sprzętu korygującego wysokie poziomy cukrów ciężko jest mi normalnie funkcjonować. Dlatego liczę na Twoje wsparcie.

POMÓŻ MI NORMALNIE ŻYĆ!

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KLIMCZEWSKA, 11944 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce z chorobą. Dziękuję za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1323

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!