Kinga w kwietniu skończy 9 lat. Od urodzenia zmaga się ze spastyczną paraplegią na tle wady genetycznej (spastycznym niedowładzie kończyn dolnych). Jest to postępująca choroba, na którą nie wynaleziono jeszcze żadnego lekarstwa i która w przyszłości może sprawić ogromne problemy z chodzeniem.

Dzięki systematycznej rehabilitacji może całkowicie normalnie i swobodnie funkcjonować oraz spełniać marzenia. Czeka ją kosztowna terapia - intensywne zajęcia z fizjoterapeutą, turnusy rehabilitacyjne, czy kupno ortez. Szanowni Państwo, prosimy dajcie szansę naszej córeczce na samodzielną egzystencję w przyszłości.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻAMOJDA,13904 wspieracie Państwo codzienne funkcjonowanie naszej córki Kingi, a przed nią wiele wyzwań.

Bardzo dziękujemy za każdą okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 50

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!