Witam serdecznie, mam na imię Kinga mam już 14 lat. Na co dzień zmagam się z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, autyzmem oraz upośledzeniem w stopniu lekkim.

Ze względu na mój stan zdrowia potrzebuje wsparcia wielu specjalistów, wymagam całodobowej opieki. Często miewam ataki złości, które są trudne do opanowania. Rodzice szukają specjalistów, którzy pomogą mi okiełznać moje trudne zachowania, na które niestety nie mam wpływu. Koszty mojego leczenia, terapii są ogromne, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do ludzi o dobrym serduszku. Każda złotówka się przyda, dzięki waszemu wsparciu mam szansę abym w przyszłości mogła być bardziej samodzielna.

PRZEKAŻ MI 1% PODATKU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŚWITAŁA,12163 pomagajcie mi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 215

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!