Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Nasze życie zmieniło się całkowicie kiedy dowiedzieliśmy się, iż nasza wspaniała córka Kinga ma guza mózgu. W jednej sekundzie szczęście stało się przeszłością. Guz był ogromny, blokował przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego powodując silne wodogłowie.

Mimo leczenia onkologicznego i kolejnych operacji guz odrasta w zastraszającym tempie, pojawia się coraz więcej powikłań: szumy uszne, brak czucia, zesztywnienie palców, ogromne problemy z chodzeniem, ból przy każdym kroku. Wszystko zmieniło się nieodwracalnie i zaczęliśmy tą nierówną walkę o zdrowie i życie naszej kochanej córki. My wiemy, że będzie to długa walka, do końca życia, ciągły strach i niepewność - co przyniesie następny dzień.

PROSIMY O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RÓŻAŃSKA,14611 wspierasz Kingę w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy!


Odsłony: 5913

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!