Mam na imię Kinga. Mam 42 lata. W sierpniu 2020 przeszłam udar niedokrwienny mózgu. Zmagam się z Zespołem Móżdżkowo – Mioklonicznym. Jestem w trakcie specjalistycznej diagnostyki i ciągłej rehabilitacji. To ona jest w moim przypadku priorytetem.

Wyzwaniem dla mnie jest samodzielne poruszanie się, ale wierzę, że dzięki ciężkiej pracy osiągnę najwyższą możliwą sprawność. Mam siłę walki i motywację, pragnę uczestniczyć w wychowaniu Synka. Mam też plany na przyszłość. Pragnę się nadal dokształcać i rozwijać. Wierzę, że z Waszym wsparciem będzie to wszystko możliwe.

Dopóki mamy wiarę w naszą sprawę i niezłomną wolę zwycięstwa, zwycięstwo nie będzie nam odmawiane. / Winston Churchill /

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DANILUK, 14837 wspieracie mnie w leczeniu, rehabilitacji, codziennym funkcjonowaniu oraz spełnianiu marzeń.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 21

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!