Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kebba Sawo

Witam, nazywam się Kebba Sawo! Pochodzę z Gambii, od 8 lat mieszkam w Polsce. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwojga dzieci. W listopadzie 2012 roku trafiłem do szpitala z zaburzeniami równowagi, mowy, zawrotami głowy i niedowładem połowiczym prawostronnym. Pierwotna diagnoza to guz mózgu. Jednak w toku dalszej diagnostyki lekarskiej stwierdzono u mnie dość rzadką chorobę genetyczną - chorobę Wilsona...

Witam, nazywam się Kebba Sawo! Pochodzę z Gambii, od 8 lat mieszkam w Polsce. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwojga dzieci. W listopadzie 2012 roku trafiłem do szpitala z zaburzeniami równowagi, mowy, zawrotami głowy i niedowładem połowiczym prawostronnym. Pierwotna diagnoza to guz mózgu. Jednak w toku dalszej diagnostyki lekarskiej stwierdzono u mnie dość rzadką chorobę genetyczną - chorobę Wilsona. Polega ona na zaburzeniu metabolizmu miedzi w organizmie. Leczenie tej choroby ma na celu usunięcie nadmiaru jonów miedzi z organizmu, a następnie ochronę tkanek przed ponownym gromadzeniem się metalu. Leczenie muszę kontynuować przez całe życie, niezależnie od występowania i stopnia nasilenia objawów. Nieleczona choroba w ciągu kilku lat może doprowadzić do zgonu, dlatego zwracam się do Państwa o pomoc. Leki, które muszę zażywać (nie są refundowane - 100% odpłatność) oraz koszty rehabilitacji to dla naszej rodziny spore odciążenie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawo,1972 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia. Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 172
Ulotkę wygenerowano: 8
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a