Mam na imię Kasia. Od urodzenia choruję na polineuropatię. Z powodu znacznego osłabienia moich mięśni 4 lata temu zaczęłam poruszać się na wózku inwalidzkim...

Mam na imię Kasia. Od urodzenia choruję na polineuropatię. Z powodu znacznego osłabienia moich mięśni 4 lata temu zaczęłam poruszać się na wózku inwalidzkim. Jedynym lekarstwem na moją chorobę i szansą na ponowne stanie o własnych siłach jest systematyczna rehabilitacja. Niestety jest ona bardzo kosztowna. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w spełnieniu mojego największego marzenia jakim jest wstanie z wózka. Możesz mi pomóc spełnić to marzenie przekazując 1% podatku.  SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

DLA CIEBIE TO ZWYKŁA FORMALNOŚĆ A DLA MNIE SZANSA NA POWRÓT DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zyśk, 5830 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność oraz w zapewnieniu godnych warunków codziennego funkcjonowania.

KASIA


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 656

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!