Mam na imię Katarzyna. Zachorowałam na ostrą białaczkę szpikową i w szpitalu przebywałam, z krótkimi przerwami, ponad rok. Przeszłam sześć kursów chemioterapii, po czym zostały mi przeszczepione krwiotwórcze komórki macierzyste.

W końcu wyszłam ze szpitala, ale po dwóch miesiącach okazało się, że mam nawrót choroby. Obecnie jestem po drugim przeszczepie, do którego poddana byłam typowej chemioterapii oraz niestandardowemu leczeniu lekiem, który blokuje mutację genu. Niestety na taki rodzaj białaczki lek nie jest refundowany i koszty leczenia przewyższyły moje możliwości. Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Jednocześnie dziękuję wszystkim Darczyńcom za okazaną pomoc. Dziękuję także wszystkim dawcom szpiku i komórek macierzystych. Wasza pomoc jest ogromna.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% swojego podatku oraz darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojtczuk, 6226 pomagacie mi Państwo w codziennym życiu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 546

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!