Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Wojtczuk

Mam na imię Katarzyna, nigdy nie spodziewałam się, że spotka mnie tak poważna choroba, tym bardziej, że wyglądałam jak okaz zdrowia...

Mam na imię Katarzyna, nigdy nie spodziewałam się, że spotka mnie tak poważna choroba, tym bardziej, że wyglądałam jak okaz zdrowia. Zachorowałam na ostrą białaczkę szpikową i w szpitalu przebywałam, z krótkimi przerwami, ponad rok. Przeszłam sześć kursów chemioterapii, po czym w lutym zostały mi przeszczepione krwiotwórcze komórki macierzyste. W końcu z radością wyszłam w marcu ze szpitala. Niestety, na krótko, bo w maju okazało się, że mam nawrót choroby. Trafiła mi się trudna w leczeniu odmiana białaczki z mutacją genu. Obecnie jestem po drugim przeszczepie, do którego poddana byłam typowej chemioterapii oraz niestandardowemu leczeniu lekiem, który blokuje mutację genu. Niestety na taki rodzaj białaczki lek nie jest refundowany przez NFZ. Lek przyjmuję nadal a duże miesięczne koszty leczenia przewyższają moje możliwości. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w postaci przekazania 1% z podatku lub darowizny. Jednocześnie dziękuję wszystkim moim znajomym i nieznajomym Darczyńcą za okazaną pomoc. Dziękuję także wszystkim dawcą szpiku i krwiotwórczych komórek macierzystych, Wasza pomoc jest przeogromna. Z całego serca dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku oraz darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojtczuk, 6226 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o życie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 445
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>