Katarzyna Urbanowicz
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Mam na imię Kasia, mam 41 lat. W sierpniu 2019 roku miałam udar krwotoczny mózgu z przebiciem do układu
komorowego.
Od tego czasu jestem osobą niepełnosprawną. Z osoby aktywnej stałam się zależna od innych.
Niedowład połowiczy prawostronny to efekt udaru. Walczę codziennie. Pomagają mi w tym mąż i dzieci. W 2021 roku przeszłam operację kręgosłupa. Wciąż pojawiają się przeciwności, które staram się zwalczać i się
nie poddaje. Rehabilitacje są mi potrzebne, by zmniejszać skutki niedowładu i poprawić codzienne funkcjonowanie. Mam dla kogo walczyć o powrót do sprawności.
POMÓŻ MI ZAWALCZYĆ W MOICH CODZIENNYCH ZMAGANIACH.
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Urbanowicz, 15831 wspierasz mnie w walce o sprawność i normalne życie.
Serdecznie dziękuję, Katarzyna Urbanowicz