Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Szymczyk

Nazywam się Katarzyna Szymczyk, mam 29 lat i mieszkam w Płocku. Jestem chora na cukrzycę typu 1 od 18 lat...

Nazywam się Katarzyna Szymczyk, mam 29 lat i mieszkam w Płocku. Jestem chora na cukrzycę typu 1 od 18 lat. Cukrzyca jest to choroba metaboliczna charakteryzująca się podwyższonym poziomem cukru we krwi. Mój organizm nie jest w stanie wytwarzać insuliny i muszę dostarczać ją sama. Na początku używałam strzykawek, później insulinę podawałam penem. Jednak najbardziej skuteczną metodą walki z tą choroba jest pompa insulinowa. Jestem młodą mężatką i wraz z mężem pragniemy wkrótce postarać się o potomstwo. To właśnie pompa wyrównuje poziom glikemii do stopnia nie zagrażającego dziecku w planowanej przez nas ciąży. Po kilku miesięcznej terapii przy pomocy pompy, jesteśmy pewni, że jej zakup byłby gwarancją bezpieczeństwa dla mnie i dziecka. Jednakże zakup i utrzymanie pompy jest bardzo kosztowne. Dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc do Państwa. Przekazując 1% lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szymczyk, 2575 pomogą nam Państwo w spełnieniu marzenia, jakim jest posiadanie potomstwa.

POMÓŻ MI SPEŁNIĆ MARZENIA!

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 526
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a