Cześć! Chcąc uczcić moje 30 urodziny, wybraliśmy się z Partnerem na wycieczkę motocyklową po Bałkanach. W drodze powrotnej, uderzył w nas samochód powodując „uraz wielonarządowy”, czyli wielomiejscowe obrażenia, przede wszystkim skóry i kości. Było to w 2017r. i od tamtej pory jestem w trakcie leczenia.

Przeszłam już 8 operacji, w tym przeszczepy skóry i kości, kolejne zespolenia zewnętrzne i wewnętrzne. Przede mną dalsze zabiegi operacyjne przeplatane nieustanną rehabilitacją. Dzięki wysiłkom lekarzy udało się uratować moją lewą nogę przed amputacją, ale cały czas trzeba ją usprawniać, co wymaga czasu i pieniędzy na rehabilitację i leczenie (również zagranicą).

JAK MOŻESZ POMÓC?

Możesz przekazać 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SPYCH, 14133 i w ten sposób wesprzeć mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność. Dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 39

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!