Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Sokolnicka

Witam, nazywam się Katarzyna Sokolnicka, mam 38 lat. Do niedawna byłam bardzo pogodną, aktywną zawodowo i przedsiębiorczą osobą. Od 2014 roku zaczęło się dziać ze mną coś złego. Częste gorączki, nawet kilka razy dziennie, potliwość, zmęczenie, niewyobrażalne bóle kości i mięśni, sepsa, zapalenie płuc i tym podobne objawy trwały wiele miesięcy zanim postawiono właściwą diagnozę...

 Witam, nazywam się Katarzyna Sokolnicka, mam 38 lat. Do niedawna byłam bardzo pogodną, aktywną zawodowo i przedsiębiorczą osobą. Od 2014 roku zaczęło się dziać ze mną coś złego. Częste gorączki, nawet kilka razy dziennie, potliwość, zmęczenie, niewyobrażalne bóle kości i mięśni, sepsa, zapalenie płuc i tym podobne objawy trwały wiele miesięcy zanim postawiono właściwą diagnozę. Ostatecznie diagnozę dającą nadzieję na leczenie postawiono we wrześniu 2015 roku: nowotwór złośliwy- chłoniak anaplastyczny T-komórkowy. Jest to bardzo rzadki typ nowotworu. Ponieważ moją chorobę wykryto bardzo późno, bo w IV stadium, miałam nacieki nowotworu na tkanki miękkie i kości. W listopadzie 2015 roku poddałam się leczeniu konwencjonalnemu – chemioterapii zgodnie z programem badań klinicznych i pewnie dzięki temu żyje. Niestety chemioterapia też ma wiele skutków ubocznych. Zarówno leczenie jak i choroba spowodowała u mnie znaczną niepełnosprawność. Do tej pory wystarczały mi jeszcze zgromadzone oszczędności oraz pożyczki ale na chwilę obecną potrzebuję wsparcia finansowego aby dalej leczyć się i rehabilitować. Daje mi to szansę na powrót do normalnej egzystencji jak i być może uniknięcie nawrotów choroby. Dlatego proszę Państwa o pomoc i wsparcie. Każdy przekazany 1% lub darowizna pomogą mi w dojściu do zdrowia. Z góry serdecznie dziękuję za wsparcie!  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Sokolnicka, 6133 wspieracie mnie w powrocie do zdrowia!

POMÓŻ MI W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Sokolnicka, 6133 wspieracie mnie w powrocie do zdrowia!

Poniżej najnowszy program do rozliczeń PIT za rok 2020. W rubryce dot. przekazania 1% podatku został automatycznie wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Zachęcamy również do skorzystania z wersji on-line programu:

e-pity po prostu

 

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

 

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI AVALON :)


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 614
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>