Hej!! Nazywam się Kaśka Śmiałek. Od ponad 2 lat cierpię z powodu zaburzeń odżywiania (anoreksja i ortoreksja). Choroba ta jest jak mafia, przebiegła i nieobliczalna; zdolna do wszystkiego aby osiągnąć swój cel jakim jest m.in. wyniszczenie organizmu z powodu utraty wagi...

Hej!!Nazywam się Kaśka Śmiałek. Od ponad 2 lat cierpię z powodu zaburzeń odżywiania (anoreksja i ortoreksja). Choroba ta jest jak mafia, przebiegła i nieobliczalna; zdolna do wszystkiego aby osiągnąć swój cel jakim jest m.in. wyniszczenie organizmu z powodu utraty wagi. W rezultacie na początku mojej choroby z 65 kg. moja waga spadła do 35, w dość krótkim czasie. Walka z nią jest dość trudna i długotrwała. Wymaga ona bycia pod ciągłą opieką specjalistów tj. psychoterapeuty, psychodietetyka a nawet psychiatry. Terapia odbywa się minimum jeden raz w tygodniu, a jednorazowy wypad do Warszawy (na terapie) to koszt w przedziale 400-500 zł. Do tego należy doliczyć dodatkowe wydatki m.in. zakup jadłospisu, produktów spożywczych a także specjalnych medycznych preparatów odżywczych.Jestem osobą uśmiechniętą, pogodną, lubiąca pomagać innym. Chcę powrócić na studia oraz zacząć normalnie żyć, dalej pomagać innym.Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie!!

PROSZĘ O POMOC W CODZIENNEJ WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Śmiałek, 6402 wspieracie Państwo moje leczenie oraz codzienne funkcjonowanie.

Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie!!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 691

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!