Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Roszyk

Nazywam się Katarzyna Roszyk, mam 23 lata. W grudniu 2009 roku przeszłam operację kręgosłupa (operacja skoliozy). Niestety podczas zabiegu doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest utrzymujący się do dziś niedowład kończyn dolnych...

Nazywam się Katarzyna Roszyk, mam 23 lata. W grudniu 2009 roku przeszłam operację kręgosłupa (operacja skoliozy). Niestety podczas zabiegu doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest utrzymujący się do dziś niedowład kończyn dolnych. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim oraz przy niewielkich odległościach za pomocą dwóch kul. Każdego dnia stawiam czoła napotkanym wyzwaniom związanym z moją niepełnosprawnością. Staram się żyć normalnie. Dążę do tego aby być w jak największym stopniu niezależną od innych. Nie chcę dopuścić aby mój stan fizyczny się pogorszył. Jednak aby do tego nie doszło potrzebuję codziennej, intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Zebrane pieniądze chciałabym przeznaczyć na pokrycie kosztów rehabilitacji (dojazdy, leczenie) oraz odpowiedniego sprzętu (wózka). Proszę o Państwa wsparcie, a za każdą dotychczas okazaną pomoc bardzo dziękuję.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Roszyk, 3122 pomożecie mi Państwo w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej, dążeniu do pełnej samodzielności oraz codziennej walce z moją niepełnosprawnością.

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Roszyk, 3122 pomożecie mi Państwo w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej, dążeniu do pełnej samodzielności oraz codziennej walce z moją niepełnosprawnością.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 627
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>