Katarzyna Obrycka
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Nazywam się Katarzyna Obrycka. Mam 38 lat. Urodziłam się z rozszczepem kręgosłupa na odcinku lędźwiowo-krzyżowym.
W pierwszej dobie życia przeszłam operację zamknięcia przepukliny kręgosłupa. Kolejną operacją było wszczepienie Zastawki Pudenza odprowadzającej płyn mózgowo-rdzeniowy. Mam wodogłowie, pęcherz neurogenny. Poruszam się na wózku inwalidzkim. W 2007 roku przeszłam operację wytworzenia przetoki, co ułatwia mi bardziej samodzielne funkcjonowanie. Korzystam również z zaopatrzenia urologicznego. Ponadto wymagam stałej, kompleksowej opieki medycznej i rehabilitacji.
POMÓŻ MI W DRODZE DO SAMODZIELNOŚCI
Przekazując 1,5% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem OBRYCKA, 10175 pomożecie mi Państwo w dążeniu do jak największej samodzielności.
Dziękuję, Katarzyna Obrycka
