Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Nadolska

Nazywam się Katarzyna Nadolska. Mam 51 lat. Od 29 lat jestem nauczycielką. Pracując w szkole niejeden raz mobilizowałam moich uczniów do udziału w różnych akcjach, zbiórkach charytatywnych, stąd wiem, że połączone siły mają niezwykłą moc...

Nazywam się Katarzyna Nadolska. Mam 51 lat. Od 29 lat jestem nauczycielką. Pracując w szkole niejeden raz mobilizowałam moich uczniów do udziału w różnych akcjach, zbiórkach charytatywnych, stąd wiem, że połączone siły mają niezwykłą moc. Nie sądziłam, że będę zmuszona prosić o pomoc we własnym imieniu. Po raz pierwszy korzystam z urlopu na poratowanie zdrowia. Miałam odpocząć przed wiekiem emerytalnym... Stało się inaczej. Zachorowałam. Pierwsze dolegliwości odczułam w lutym 2016 roku. Doktor zapisywał środki przeciwbólowe zamiast skierowań na badania. Zmieniłam lekarza pierwszego kontaktu. Ten drugi próbował pokierować diagnozą. Trafiłam do ortopedy. Dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny – czekam na badanie NFZ do lipca 2017r. (!) Ponieważ ból się nasilał,  we wrześniu zrobiłam badanie za własne pieniądze. No i okazało się, że stan już jest poważny. Guz nieoperacyjny płuca. Obecnie jestem pod opieką lekarzy z Bydgoszczy. Miałam radio- i chemioterapię. Chwilowo choroba zatrzymała się, a "obcy" uległ zmniejszeniu. Zostałam wstępnie zakwalifikowana przez lekarzy z Niemiec na nowoczesną, niedostępną jeszcze w Polsce, radioterapię. To, niestety, wiąże się z opłatą za leczenie i miesięczny pobyt tamtejszym szpitalu. Za pośrednictwem Fundacji Avalon bardzo proszę o wpłaty na moje subkonto. Wiem, że Waszą pomocą jest możliwe zebranie kwoty nawet czterokrotnie większej niż ja potrzebuję.  Udało się to mojej znajomej w zeszłym roku. Zebrała potrzebne na przeszczep pieniądze, ale nie zdążyła ich wykorzystać. Na fotografii widzicie mnie z dzidziusiem. To moja jedyna wnusia. Pojawiła się na świecie w sierpniu. Przychodzi do mnie codziennie, ale jeszcze jest za mała, żeby mnie zapamiętać. I dlatego jeszcze chce mi się żyć. Patrzeć na jej pierwsze kroki, a może nawet kiedyś pójść za rękę na spacer do parku... Proszę o wpłaty, sms-y, 1%. Darowiznę można odliczyć od podatku. Liczy się naprawdę każda złotówka. Ale równie ważny dla mnie jest CZAS.Z góry dziękuję wszystkim Darczyńcom.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nadolska, 7696 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennej egzystencji.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 244
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+1 #2 Meo 2017-03-29 16:47
OLEJ RSO!!!
Cytować
+1 #1 k 2017-03-27 18:26
Uwaga, ważne!
W tytule przelewu należy wpisać Nadolska, 7696
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a