Nazywam się Katarzyna Mruczyńska. Mam 42 lata, jestem mężatką i matką dwójki dzieci w wieku 13 i 15 lat. Niestety 28 lat temu, gdy cieszyłam się pełnią życia jako nastolatka, stwierdzono u mnie guz nowotworowy na kręgosłupie.

Przeprowdzony zabieg jego usunięcia pozbawił mnie czucia od pasa w dół. Dlatego też poruszam się wyłącznie na wózku, co powoduje duże obciążenie rąk. Z roku na rok jest jednak coraz ciężej. Chciałabym prosić Państwa o wsparcie, które przeznaczę na rehabilitację oraz na zakup wózka elektrycznego. Dzięki temu będę mogła utrzymać swoją sprawność i aktywność.

TWOJE WSPARCIE DODAJE MI SIŁ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Mruczyńska, 9140 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu, rehabilitacji oraz w zakupie wózka elektrycznego.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 267

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!