Mam na imię Kasia. Jestem mamą 12-letnich bliźniąt: Alicji i Aleksandra. Dla dzieci zrobię wszystko. W sierpniu 2016 r. miałam wypadek, który zmienił moje życie. Dowiedziałam się, czym jest niepełnosprawność i codzienna walka o życie. W pierwszym szpitalu, po czterech miesiącach bolesnej rehabilitacji nauczyłam się chodzić.

Jednak każdego dnia muszę ćwiczyć. Jeśli tego nie robię, wszystko to, co osiągnęliśmy – cofa się. Z powodu padaczki, zaburzeń równowagi i napięcia mięśniowego – dochodzenie na rehabilitację, czy też siłownię nie jest możliwe codziennie. Potrzebuję środków na zakup leków i sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki któremu będę mogła ćwiczyć w domu.

Proszę, zatem o przekazanie 1% podatku na moje subkonto w Fundacji AVALON z dopiskiem Matczuk, 10631 wesprzecie mnie też Państwo w codziennym funkcjonowaniu. Bardzo dziękuję za każdą pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3502

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!