Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Koza

Nazywam się Katarzyna Koza, mam 36 lat i pochodzę z biednej, wiejskiej rodziny. Przez 15 lat pracowałam jako agent ubezpieczeniowy, do momentu kiedy choroba nie zaczęła mi przeszkadzać w swobodnym poruszaniu się...

Nazywam się Katarzyna Koza, mam 36 lat i pochodzę z biednej, wiejskiej rodziny. W Warszawie, w której mieszkam od 17 lat, ukończyłam Policealne Studium Administracyjne. Przez 15 lat pracowałam jako agent ubezpieczeniowy, do momentu kiedy choroba zaczęła przeszkadzać mi w swobodnym poruszaniu się i przyczyniła się do zwolnienia z ulubionej pracy. Moje problemy zdrowotne rozpoczęły się, gdy miałam 20 lat. Początkowo nikt nie traktował moich problemów poważnie, choć chodziłam od lekarza do lekarza. Dopiero, gdy w zastraszająco szybkim tempie zaczęłam tracić wzrok, zaczęły się leki, kroplówki, operacje, ale niestety to nie pomogło. Mój wzrok z dnia na dzień pogarsza się. Okazało się, że mam zanik nerwu wzrokowego i jaskrę pierwotną otwartego kąta. Lekarze nie znajdują przyczyny, ale przygotowują mnie do całkowitej utraty wzroku. Nie poddaję się, szukam ratunku wszędzie, gdzie tylko można. Konsultuję się ze specjalistami, do których mam możliwość dotrzeć. Walczę o zdrowie. Wiem, że poprawa sytuacji materialnej może mi pomóc w dotarciu do najlepszych specjalistów. Nie mogę liczyć na pomoc mojej rodziny, dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie. Będzie ono dla mnie nieocenioną pomocą.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Koza, 2343 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 109
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a