Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Kowalewska

Kochani Darczyńcy, jestem matką, przewlekle chorą, niepełnosprawną od urodzenia, po 2 wypadkach, 6-ciu operacjach, całkowicie niezdolną do pracy i samodzielnej egzystencji...

Kochani Darczyńcy, jestem matką, przewlekle chorą, niepełnosprawną od urodzenia, po 2 wypadkach, 6-ciu operacjach, całkowicie niezdolną do pracy i samodzielnej egzystencji. Wymagam codziennej rehabilitacji, kolejnych operacji oraz leczenia do końca życia. Niestety czas oczekiwania na rehabilitację w ramach NFZ bardzo się wydłużył, a ja zapomniałam, co to znaczy przeżyć dzień bez bólu. Mieszkam z córką na wsi pod lasem, 4 km. od najbliższego sklepu. Koszt rehabilitacji domowej to ok. 3000 mies., potrzebuję też środków na leki i wizyty u lekarza, przejazdy. Mój dom dalej jest niedostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej – brak podjazdu na wózek, czy choćby poręczy, pomieszczenia do rehabilitacji, wody zdatnej do spożycia (trzeba ją kupować w sklepie!), nie skończona instalacja grzewcza i łazienka. Zbieram też środki na zakup specjalnego urządzenia do rehabilitacji moich nóg – tzw. szyny CPM – koszt ok. 17-22 tys. zł.Niemniej, myślę pozytywnie i robię, co mogę, aby sobie pomóc. Tym sposobem są moje pasje – literacka (jestem laureatką wielu ogólnopolskich konkursów poetyckich) i fotograficzna. W 2017 r. ukaże się moja debiutancka książka poetycka pt. "Afazja" – potrzebne mi będą jednak środki na jej promocję. Pragnę także zorganizować wernisaż moich fotografii, ale brakuje funduszy na wydruk zdjęć i ich oprawę.  Zwracam się zatem z prośbą do osób o dobrym sercu o finansowe wsparcie – każda najmniejsza wpłata – jest dla mnie WIELKIM DAREM :) 

POMÓŻ MI W POWROCIE DO ZDROWIA

Jeśli zdecydujesz się mnie wesprzeć z pomocą Fundacji AVALON możesz to zrobić przekazując 1% podatku lub darowiznę na moje subkonto w Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalewska, 5095 Pomagasz mi w ten sposób w leczeniu oraz codziennej egzystencji. A każda, nawet najmniejsza wpłata ma dla mnie wagę szczerego złota. Wszystkim Wielkodusznym Darczyńcom ogromnie dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 497
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a