Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Kołtun

Nazywam się Katarzyna Kołtun i mam 39 lat. Do października 2012 roku byłam pełną życia, wesołą kobietą, matką i żoną… W jednym dniu wszystko się zmieniło, dostałam rozległego udaru niedokrwiennego, wskutek niedopatrzenia lekarzy kardiologów - powikłań po zabiegu koronarografii serca....

Witam!!! Nazywam się Katarzyna Kołtun i mam 39 lat. Do października 2012 roku byłam pełną życia, wesołą kobietą, matką i żoną… W jednym dniu wszystko się zmieniło, dostałam rozległego udaru niedokrwiennego, wskutek niedopatrzenia lekarzy kardiologów - powikłań po zabiegu koronarografii serca. Udar półkuli niedominującej mózgu powoduje tzw. zespół zaniedbania połowiczego, który polega na braku akceptacji drugiej połowy ciała, w tym wypadku u osoby praworęcznej ignorowana będzie właśnie ta sparaliżowana strona - lewa. Objawia się to tym, iż chorzy nie myślą o tej stronie ciała, nie "zauważają jej", nie odczuwają bodźców ze strony porażonej. Patrząc na rękę mówią: "to nie moja ręka...". Moja lewa strona jest dla mnie obca… mam porażenie lewej nogi oraz niedowład lewej ręki, mowa sprawia mi problemy… Leczenie polega nie tylko na przywróceniu pacjentowi funkcji ruchowych, ale także akceptacji porażonej połowy ciała. Leczenie poszpitalne w środowisku pacjenta pod okiem wykwalifikowanego personelu domowej opieki jest optymalną metodą profilaktyki wtórnej udaru mózgu. Rehabilitacja niejednokrotnie jest długotrwała i męcząca, dlatego też ćwiczenia należy wykonywać pod okiem profesjonalisty. Rokowania lekarzy dotyczące mojego powrotu do sprawności są optymistyczne, lecz wiąże się to z bardzo długim czasem kosztownej rehabilitacji. Jestem szczęśliwą posiadaczką rodziny w postaci dwóch córek i męża, dla których zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby powrócić do zdrowia... NIE PODDAJĘ SIĘ I CHCĘ ZA WSZELKĄ CENĘ POKONAĆ PRZECIWNOŚCI LOSU !!!  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem KOŁTUN, 1882 pomagacie mi Państwo na nowo rozwijać umiejętności, które kiedyś były codziennymi czynnościami.

POMÓŻ MI WYKORZYSTAĆ MOJE MOŻLIWOŚCI!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 47
Ulotkę wygenerowano: 1
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a