Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Mam na imię Katarzyna. W 2012 roku wykryto u mnie chorobę Cushinga, guza przysadki mózgowej, cukrzycę, nadciśnienie oraz IBS.

W 2013r przeszłam operację guza przysadki mózgowej. Od tej pory moja codzienność jest jak sinusoida. Raz gorzej raz lepiej ale bywa tak, że nie mam sił wstać z łózka. Przyjmuję hormony, sterydy oraz inne leki na moje dolegliwości. Często zmieniam leki, ponieważ nie wszystkie działają na mój organizm lub po prostu szkodzą. Niestety często są nierefundowane. Aktualnie leczę się u psychologa, chodzę na rehabilitację a co kilka miesięcy mam badania w szpitalu. Koszty leczenia, rehabilitacji i leków to spory wydatek. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie.

OTWÓRZ SERCE - POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KEMPIŃSKA, 4662 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu, rehabilitacji i zakupie lekarstw.

Z góry dziękuję, Katarzyna Kempińska :)


Odsłony: 963

Ilość pobrań: 49

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!