Nazywam się Katarzyna Kasperczyk, mam 41 lat i jestem mamą wspaniałej 4 latki. Od kilku lat choruję na nowotwór szpiku kostnego, bardzo rzadką odmianę MDS. Choroba ta jest niewyleczalna bez możliwości wykonania przeszczepu szpiku. Jedyną opcją spowalniającą rozwój choroby jest przyjmowanie leków.

Po eksperymentalnym leczeniu, które nie pomogło pojawiło się wiele chorób współistniejących, które wymagają kosztownego leczenia i częstych wizyt u różnych specjalistów, do których dostęp w obecnych czasach jest bardzo ograniczony. Ogólne koszty mające pomóc mi w utrzymaniu jak najdłużej stabilnego stanu zdrowia przekraczają moje możliwości finansowe...Dlatego proszę

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH WZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kasperczyk,7648 wspieracie mnie Państwo w codziennej walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 260

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!