Witam! Nazywam się Kasia Hutniczak. Choruję na wrodzoną wadę wątroby, która doprowadziła do jej marskości. Od samego początku byłam pod opieką lekarzy z CZD w Warszawie i to właśnie tam w 1995r. przeszłam pierwszą ratującą życie operację.

Jedyną szansą na normalne życie jest transplantacja, co w moim przypadku jest szaleńczo trudne, bądź nawet niewykonalne z powodu problematycznej żyły wrotnej. W 2018r. konieczne były kolejne dwie operacje spowodowane krwotokami wewnętrznymi i niedrożnością jelit. Cały czas jestem pod opieką specjalistów w Warszawie i innych placówek. Stąd mój apel o Państwa pomoc. Wszelakiego rodzaju badania, zakup niezbędnych lekarstw, dojazdy do szpitali, poradni, generują bardzo duże koszty.

NAPRZECIW CHOROBIE!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem HUTNICZAK,13112 pomagacie mi w walce z chorobą i codziennymi zmaganiami. Każdemu z Was dziękuję z całego serca.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 115

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!