Nazywam się Kasia i mam raka piersi z przerzutami do szpiku kości i wątroby. Od ponad 2 lat, co tydzień przyjmuję chemię paliatywną, która niszczy mój organizm.

Przeszywające bóle towarzyszące mi każdego dnia są nie do zniesienia. Olej CBD, leki na wątobę i inne dolegliwości oraz dojazdy do lekarzy są bardzo kosztowne. Do tego dochodzi bardzo drogi i nierefundowany zastrzyk na kości, który mógłoby mi pomóc. Niestety wszystko to przekracza moje możliwości finansowe, dlatego proszę o pomoc całym sercem, bo wiem, że ludzie je mają. Dziękuję wszystkim za każdą złotówkę, która pomoże spełnić moje jedyne marzenie - żyć i być z rodziną jak najdłużej.

PROSZĘ POMÓŻ MI PRZEDŁUŻYĆ ŻYCIE, PRZEKAZUJĄC 1% PODATKU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRZEŚKOWIAK, 11968 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 985

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!