Świat „przed” i świat „po”… Czasem aż trudno uwierzyć, że jedno zdarzenie może tak bardzo odmienić życie. W przypadku Kasi (34 lata) był to tętniak...

 Świat „przed” i świat „po”…Czasem aż trudno uwierzyć, że jedno zdarzenie może tak bardzo odmienić życie. W przypadku Kasi (34 lata) był to tętniak, operacje, śpiączka, respirator, powikłania, a w efekcie lewostronny paraliż. Kasia żyje i jest wdzięczna niebiosom za każdy naprawdę nowy dzień. Może zobaczyć syna i pogadać z mamą, a tak niewiele ją dzieliło od braku wszystkiego.  Przed nią kolejny etap – walka. Walka o wstanie z łóżka, umycie zębów, zrobienie fryzury. Czynności, które każdemu wydają się tak normalne, zwyczajne i codzienne, „po” stały się wyzwaniem na miarę pilotażu śmigłowca. Codzienna mozolna rehabilitacja, litry potu i łez dają szansę i nadzieję, że może za chwilę, za rok, na Święta Kasia siądzie przy stole na krześle, a nie na wózku.  

PROSIMY WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grabowska, 5721 pomagacie Państwo Kasi w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1792

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!