Mam na imię Katarzyna, mam głowę pełna marzeń, oczekiwań i planów na przyszłość, ale brakuje mi możliwości fizycznych i wiedzy co nadejdzie jutro.

Urodziłam się w 2001r. w wieku 3 lat pojawiły się problemy z chodzeniem. Choroba powoduje narastający niedowład kończyn dolnych (paraplegia spastyczna) i zanik mięśni (neuropatia). Przeszłam również operacje stóp. Odkąd pamiętam moje życie wypełnione jest badaniami, rehabilitacjami i operacjami. Obecnie jestem w trakcie badań genetycznych, które nie są refundowane. Moi rodzice od lat starają się bym mogła żyć normalnie, i staram się żyć normalnie. Nie mam wielkich wymagań, chciałabym mieć szansę na spełnianie się. Dlatego proszę o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GORCZOWSKA, 8335 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.

Twój szlachetny gest znaczy dla mnie i mojej rodziny na prawdę wiele.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 424

Ulotkę wygenerowano: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!