Nazywam się Katarzyna Głowacka. Mam 56 lat. Urodziłam się z zaćmą wrodzoną obu oczu. W wieku 37 lat zachorowałam na Odrę, która zaatakowała najsłabszą część mojego organizmu, czyli oczy, powodując liczne stany zapalne, skoki ciśnienia, problemy z rogówkami i zanik nerwu wzrokowego.

Oprócz problemów ze wzrokiem często zapadam na ciężkie infekcję górnych dróg oddechowych. Leczenie antybiotykami, lekami przeciw zapalnymi i sterydami rozwinęło u mnie dodatkowo nadciśnienie, astmę oskrzelową, cukrzyce typu drugiego i chorobę Hashimoto. Mimo problemów ze zdrowiem staram się być aktywna i pomocna innym, ale przede wszystkim chcę czuć się bezpiecznie i mieć możliwość godnego, w miarę samodzielnego życia. Mocno wierzę, że ktoś pochyli się nad moim problemem i pomoże mi w spełnieniu moich marzeń o spokojnym i stabilnym życiu.

Przekazując 1% podatku lub darowizną Fundacji Avalon z dopiskiem Głowacka,11676 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3247

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!