Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Katarzyna Cieśluk

Nazywam się Katarzyna Cieśluk. Do niedawna byłam pełną życia młodą kobietą. Czerpałam z niego całymi garściami. Praca, marzenia, grono przyjaciół. Niestety, znienacka zaatakowała mnie choroba. Diagnoza lekarska brzmiała jak wyrok...

Nazywam się Katarzyna Cieśluk. Do niedawna byłam pełną życia młodą kobietą. Czerpałam z niego całymi garściami. Praca, marzenia, grono przyjaciół. Niestety, znienacka zaatakowała mnie choroba. Diagnoza lekarska brzmiała jak wyrok. W 2009 roku przeszłam dwie operacje guza rdzenia kręgowego, w wyniku których doszło do uszkodzenia rdzenia i powstał u mnie paraliż od pasa w dół. W jednej chwili zawalił się mój świat, nie mogłam pogodzić się z tym, dlaczego ja i z tym co się stało i jak odnaleźć się w nowej sytuacji. Po dziesięciu miesiącach pobytu w szpitalu i ośrodku rehabilitacyjnym przyjechałam do domu na wózku inwalidzkim.Najpierw walczyłam o życie, potem o zdrowie i zagojenie ran odleży nowych, które leczyłam dwa lata i po roku czasu okazało się, że mam poważne problemy neurologiczne, czyli kompleksowy zespół bólowy zwany chorobą SUDECKA, który powstał przy uszkodzeniu rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych. Bardzo pomogli mi i nadal pomagają lekarze z hospicjum "Miłosierdzia Bożego" w Gliwicach, do którego się zapisałam.W chwili obecnej jestem po pięciu operacjach. W 2012 roku przeszłam poważną operację ropnia odleżynowego w stawie biodrowym i usunięcia martwicy kości biodrowej i udowej w szpitalu w Piekarach Śląskich, w konsekwencji nogę mam krótszą o 5 cm. W tym roku kolejny raz podnoszę się z choroby i zaczynam bardzo kosztowną rehabilitację neurologiczną metodą PNF, która jest skuteczna w moim leczeniu. Wiem, że nie będę już chodzić i pogodziłam się z tą myślą, ale chcę dążyć do w miarę normalnego życia będąc na wózku.  Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto w FUNDACJI AVALON z dopiskiem Cieśluk, 1004 W ten sposób wpieracie Państwo moją rehabilitację, bym przy pomocy leków i ćwiczeń mogła w miarę normalnie funkcjonować, żyć na wózku i dać sobie radę samej w przyszłości. Za każdą pomoc bardzo dziękuję.

"PRAGNĘ ŻYĆ KAŻDYM DNIEM I CHCĘ BYĆ SZCZĘŚLIWA MIMO, ŻE JESTEM NA WÓZKU''

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto w FUNDACJI AVALON z dopiskiem Cieśluk, 1004 W ten sposób wpieracie Państwo moją rehabilitację, bym przy pomocy leków i ćwiczeń mogła w miarę normalnie funkcjonować, żyć na wózku i dać sobie radę samej w przyszłości. Za każdą pomoc bardzo dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2413
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a