Cześć. Mam na imię Kasjan. Urodziłem się 20.10.2015 r. Po przyjściu na świat okazało się. że mam krótkie rączki i nóżki. Mierzyłem jedynie 49 cm. W wyniku badań genetycznych zdiagnozowano u mnie achondroplazję tzw. "karłowatość".

Chorobę tę cechuje przede wszystkim bardzo niski wzrost, ale również krótkie palce, lordoza kręgosłupa, niskie napięcie mięśniowe oraz przykurcze. Jestem pod stałą opieką specjalistów. Jedyną skuteczną metodą pomocy jest wydłużanie kończyn za pomocą aparatu Lizarowa. Jest to metoda kilkuetapowa, wiążąca się z ogromnymi kosztami. Dlatego wspólnie z mamą zwracamy się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na moje leczenie. Dzięki nim będę mógł korzystać z wielu form rehabilitacji.

MAŁY WZROSTEM - WIELKI SERCEM - POMÓŻ MI UROSNĄĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KUCZYŃSKI, 10719 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4937

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!