Karolinka urodziła się 20.09.2014r. z wadą wrodzoną obustronny rozszczep wargi, podniebienia miękkiego i twardego oraz wyrostka zębodołowego. Jest podopieczną Fundacji "Avalon"...

Karolinka urodziła się 20.09.2014r. z wadą wrodzoną obustronny rozszczep wargi, podniebienia miękkiego i twardego oraz wyrostka zębodołowego. Jest podopieczną Fundacji "Avalon". W swoim krótkim życiu przeszła już 5 operacji chirurgicznych, a na pewno czekają ją jeszcze kolejne. W przyszłym roku czekają ją korekty związane z tą wadą. Leczenie Karolinki wymaga wielu konsultacji w poradniach specjalistycznych. Stale pozostajemy pod stałą opieką: chirurga, logopedy, laryngologa, ortodonty i stomatologa.                                                 Możecie Państwo pomóc Karolince przekazując 1% podatku lub darowiznę na jej leczenie, rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie.  Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.Karolinka i Rodzice.

POMÓŻ KAROLINCE I PRZEKAŻ SWÓJ 1%

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zawiło, 7686 pomagacie Państwo Karolince w walce o sprawność oraz w  codziennym funkcjonowaniu.

Karolinka i Rodzice.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 332

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!