Nazywam się Karolina Podladowska, urodziłam się 31.12.1999r. Moje życie zupełnie się zmieniło w marcu 2017r. Zostałam potrącona przez samochód, przez 4 miesiące byłam w śpiączce.

Powoli dzięki zaangażowaniu rodziców, siostry wracam do życia. Muszę od początku uczyć się siadać. Moim wielkim marzeniem jest zacząć chodzić. Na Facebook'u jest grupa „Obudźmy Karolinkę”, tam możecie się dowiedzieć o moich „małych-wielkich” postępach. Zwracamy się z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków finansowych na rehabilitację i środki zaopatrzenia medycznego: pieluchy, podkłady

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Podladowska, 8000 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą wpłatę, która pomoże mi wrócić do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 956

Ilość pobrań: 44

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!