W imieniu córki Karoliny zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w jej leczeniu. Karolina zmaga się z niedowładem spastycznym 4-kończynowym, szerokozakrętowością mózgu oraz niedosłuchem graniczącym z głuchotą.

Dzięki stałej rehabilitacji córka poczyniła duże postępy! Jeszcze kilka lat temu była dzieckiem leżącym z upośledzeniem głębokim, natomiast dziś porusza się samodzielnie i przy niewielkiej pomocy komunikuje się z otoczeniem za pomocą gestów. Córka ma ogromną szansę na funkcjonowanie w społeczeństwie bez naszej pomocy. Niestety Karolinkę czeka dużo ciężkiej pracy, by mogło to nastąpić. Koszty rehabilitacji i leczenia są ogromne dlatego jesteśmy zmuszeni pozyskiwać środki na dalsze leczenie Karoliny. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe dla córki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ten piękny gest, jakim jest chęć niesienia pomocy naszemu dziecku.

POMÓŻ KAROLINIE STAWAĆ SIĘ SAMODZIELNĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PALIGA, 10996 pomagacie naszej córce w codziennym funkcjonowaniu


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 242

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!