Mam 34 lata. Przeszłam udar niedokrwienny mózgu, dodatkowo zdiagnozowano u mnie spondyloartropatię seronegatywną, zmagam się z ogromnym bólem stawów i kręgosłupa, częstymi gorączkami, drżeniem rąk, objawami neurologicznymi.

Doszły bardzo duże obrzęki limfatyczne uniemożliwiające poruszanie się, jestem w stanie funkcjonować jedynie z pomocą drugiej osoby. Koszty leczenia, rehabilitacja, leki, suplementy, sprzęt rehabilitacyjny są ogromne. Mimo bólu i braku perspektyw na wyzdrowienie, mam ciągle nadzieję, że wygram tę ciężką walkę. Żeby tak się stało potrzebuję Państwa pomocy.

Przekazanie 1% Państwa nic nie kosztuje.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem JÓZEFOWICZ, 11110 wspieracie mnie Państwo w powrocie do sprawności, walce o marzenia i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 293

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!