Nazywam się Karolina Grześkowiak, od urodzenia choruję na wrodzoną łamliwość kości. Częste złamania kości spowodowały to, że jestem niskiego wzrostu...

Nazywam się Karolina Grześkowiak, od urodzenia choruję na wrodzoną łamliwość kości. Częste złamania kości spowodowały to, że jestem niskiego wzrostu. W chwili obecnej jestem uzależniona od pomocy osób drugich, poruszam się na wózku inwalidzkim. Pomimo bólu i różnych niedogodności jakie przysparza mi choroba, nie zamierzam rezygnować ze swoich pasji i marzeń. Staram się być samodzielna i aktywna, ukończyłam studia na Politechnice Poznańskiej. W życiu codziennym wspiera mnie Rodzina i mój Mąż. Chcę czerpać z życia pełnymi garściami. Fachowa rehabilitacja, leki i sprzęt rehabilitacyjny (dopasowany do mojego wzrostu), są bardzo kosztowne, niestety pomimo aktywności zawodowej, nie jestem sobie w stanie na nie pozwolić. Wierzę, że dzięki Państwa ofiarności będę mogła korzystać z leczenia oraz odpowiedniej rehabilitacji, która jest mi niezbędna, aby stać się chociaż częściowo samodzielną i cieszyć się życiem jak najdłużej. „I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.”

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grześkowiak, 6576 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

„I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.”


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 458

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!