W wyniku wypadku miałam liczne złamania kręgosłupa. Potrzebna była natychmiastowa operacja. Kiedy się wybudziłam dotarło do mnie, że jestem sparaliżowana. Miałam pasje, marzenia, a z jedną chwilą wszystko legło w gruzach.

Abym mogła znów stanąć na nogi potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Aktualnie jestem w szpitalu, gdzie uczę się poruszać na wózku inwalidzkim i samodzielnie funkcjonować. Zrobiłam już duże postępy. Staram się wykorzystywać każdą daną mi szansę i daje z siebie wszystko. Aby możliwe były kolejne postępy i dalsza walka o sprawność, konieczna jest kontynuacja rehabilitacji. Koszty takiego leczenia przekraczają możliwości finansowe moje i mojej rodziny, dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie. Bez Waszej pomocy nie dam rady wykorzystać jedynej szansy na odzyskanie sprawności i normalnego życia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BRONOWICZ,13631 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 6021

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!