Zwracam się z prośbą o wsparcie dla mojego syna Karola, u którego zdiagnozowano Zespół Beals’a...

Zwracam się z prośbą o wsparcie dla mojego syna Karola, u którego zdiagnozowano Zespół Beals’a.Jest to choroba genetyczna, która polega na uszkodzeniu tkanki łącznej i zaburzeniach w wytwarzaniu kolagenu. W związku z tym Karol rehabilitowany jest od pierwszych dni swojego życia. Objęty jest również opieka wielu specjalistów min. kardiologa, ortopedy, okulisty, genetyka. Choroba powoduje stale pogłębiającą się kifoskoliozę, przykurcze: łokciowe, barkowe, dłoni i palców, wadliwe skostnienie kręgów na całym odcinku kręgosłupa, kruchość kości, niepełnosprawność mięśni, poszerzenie opuszki aorty, zaburzenia widzenia. Syn wymagał stałej fizykoterapii, masażu i innych zabiegów wspomagających rozwój mięśni i poprawę sylwetki. Tylko systematyczne zabiegi i stała pomoc medyczna pozwalają synowi utrzymać właściwą postawę, niwelować przykurcze i pomagać w przygotowaniu do dalszego samodzielnego funkcjonowania. Ta systematyczność kosztuje i dlatego proszę o pomoc.  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gągolski, 8556 pomagacie Państwo w codziennym funkcjonowaniu Karola.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 509

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!