Mam na imię Karinka urodziłam się 1 września 2015 r. w 30 tc. z wagą 1460g. w ciężkiej zamartwicy, otrzymałam 1pkt. w skali APGAR. Już wtedy pokazałam jak wielką mam siłę do walki...

Mam na imię Karinka urodziłam się 1 września 2015 r. w 30 tc. z wagą 1460g. w ciężkiej zamartwicy, otrzymałam 1pkt. w skali APGAR. Już wtedy pokazałam jak wielką mam siłę do walki. Pomalutku zbierałam siły do walki z przeciwnościami, jakie na mnie czekały i z wszystkim bardzo dzielnie sobie radziłam. Od samego początku bardzo intensywnie ćwiczyłam na salach rehabilitacyjnych, by pokazać wszystkim, że będę siedzieć chodzić i że jestem Wielką Wojowniczką.W styczniu 2016 roku, jak grom z jasnego nieba, spadła na moich bliskich bardzo zła nowina. Okazało się że mam padaczkę lekooporną,  ale nie poddałam się . Odwiedzałam kolejnych specjalistów i kolejne szpitale w poszukiwaniu leku który zatrzyma burzę w mojej głowie. Częste napady powodowały regres rozwojowy i czasem jeszcze dobrze się nie zdążyłam czegoś nauczyć a już o tym zapominałam. Spędziłam dużo czasu na oddziałach intensywnej terapii.Każdego dnia walczę o lepsze jutro o to bym mogła żyć jak zdrowe  dzieci, bym mogła biegać skakać i być szczęśliwa. Proszę każdego o wsparcie mnie w tej walce. Jestem bardzo pogodna i ciekawa świata.  Chcę nadrobić wszystkie zaległości jakie niestety spowodowała padaczka dlatego wymagam bardzo intensywnej rehabilitacji oraz wielu kosztownych zajęć terapeutycznych.Historię mojej choroby możecie śledzić na mojej stronie na fb: https://www.facebook.com/Karinka-dzielna-wojowniczka-229110450774383/?ref=aymt_homepage_panelZa wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lach, 6519 wspomagacie Państwo walkę Karinki z chorobą i dajecie jej szansę na lepszą przyszłość. Jeśli nie macie Państwo ważnego dla siebie celu to bardzo prosimy o przekazanie 1% podatku naszej córeczce. Państwa to nic nie kosztuje a dla nas to jest nieoceniona pomoc.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2665

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!