Nieszczęście, jakie spotkało Naszego Syna, spadło na Nas jak grom z jasnego nieba. W sierpniu 2018 roku poparzył się wrzątkiem, trwało to zaledwie kilka sekund, ale ma wpływ na dalsze jego życie. Przeszedł długotrwały pobyt w szpitalu i kilka przeszczepów skóry.

Obecnie uczęszcza na rehabilitacje i inne zajęcia, które pozwolą Mu  w przyszłości prawidłowo funkcjonować. Kamil jest wesołym, radosnym i pogodnym chłopcem. Mimo przeciwności losu chcę się bawić i poznawać nieustannie świat. Tylko dzięki Waszemu dobremu SERCU i pomocy będziemy mogli zapewnić Kamilowi dalsze leczenie i systematyczną rehabilitację.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WASKIN, 10133 pomagacie Państwo Kamilowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Serdecznie Dziękujemy!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 6129

Ilość pobrań: 53

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!